O NAS

/
O nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

image

JESTEŚMY PROFESJONALNYM WARSZTATEM SAMOCHODOWYM ZAJMUJĄCYM SIĘ DIAGNOSTYKĄ I NAPRAWĄ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH MARKI RENAULT, PEUGEOT I CITROEN.

Największym problemem w samochodach francuskich są uszkodzenia elektroniki. Problemy typu karta startowa, niedziałające kluczyki, uszkodzone liczniki , problemowe hamulce eklektyczne i inne są na porządku dziennym. Awaria któregokolwiek z wymienionych elementów znacznie utrudnia lub uniemożliwia jazdę.

Podczas korzystania z usług Autoryzowanych Serwisów ceny oraz czas oczekiwania na naprawę mogą przyprawić o ból głowy. Zdając sobie sprawę z problemów jakie sprawia elektronika w samochodach Renault, postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i zaoferować Państwu profesjonalną, tania i w miarę możliwości szybką naprawę usterek elektroniki w Państwa samochodzie.

TO CO NAS WYRÓŻNIA

image

ELASTYCZNOŚĆ.

Electric Cars nie jest zwykłym warsztatem jakich wiele na naszym rynku. Jako jedni z nielicznych oferujemy większość napraw części samochodowych bez konieczności przyjazdu osobistego samochodem. Naprawy mogą odbywać się na miejscu w naszym warsztacie lub drogą wysyłkową. Dlatego nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju jak i zagranicą.

image

OBSŁUGA.

W naszym warsztacie wszyscy Klienci traktowani są w sposób jednakowy – bez względu na poziom wiedzy z zakresu motoryzacji. Serwis nasz jest również przyjazny kobietom, które również u nas pracują. Gwarantujemy, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie , a nasze porady przekazujemy w sposób jasny i zrozumiały.

image

PEWNOŚĆ.

Zostając naszym klientem masz pewność, że Twoje auto będzie pod fachowa i solidną opieką, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć się jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

ZNAJDZIESZ NAS

NASZA SIEDZIBA MIEŚCI SIĘ W MIEJSCOWOŚCI MORZEWO (OKOLICE PIŁY, CHODZIEŻY) W WIELKOPOLSCE, ALE WIĘKSZOŚĆ PRZEPROWADZANYCH NAPRAW OBSŁUGIWANYCH JEST WYSYŁKOWO.

PRZESYŁKI ODBIERAMY I NADAJEMY CODZIENNIE.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!