Zadzwoń:+48 692 085 173

O nas

Czym się

zajmujemy?

page2-img1

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych marki Renault, Peugeot i Citroen.

Największym problemem w samochodach francuskich są uszkodzenia elektroniki. Problemy typu karta startowa, niedziałające kluczyki, uszkodzone liczniki , problemowe hamulce eklektyczne i inne są na porządku dziennym. Awaria któregokolwiek z wymienionych elementów znacznie utrudnia lub uniemożliwia jazdę.

Podczas korzystania z usług Autoryzowanych Serwisów ceny oraz czas oczekiwania na naprawę mogą przyprawić o ból głowy. Zdając sobie sprawę z problemów jakie sprawia elektronika w samochodach Renault, postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i zaoferować Państwu profesjonalną, tania i w miarę możliwości szybką naprawę usterek elektroniki w Państwa samochodzie.

to co

nas wyróżnia

1.

Elastyczność.

Electric Cars nie jest zwykłym warsztatem jakich wiele na naszym rynku. Jako jedni z nielicznych oferujemy większość napraw części samochodowych bez konieczności przyjazdu osobistego samochodem. Naprawy mogą odbywać się na miejscu w naszym warsztacie lub drogą wysyłkową. Dlatego nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju jak i zagranicą.

2.

Obsługa.

W naszym warsztacie wszyscy Klienci traktowani są w sposób jednakowy – bez względu na poziom wiedzy z zakresu motoryzacji. Serwis nasz jest również przyjazny kobietom, które również u nas pracują. Gwarantujemy, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie , a nasze porady przekazujemy w sposób jasny i zrozumiały.

3.

Pewność.

Zostając naszym klientem masz pewność, że Twoje auto będzie pod fachowa i solidną opieką, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć się jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

znajdziesz

nas

Nasza siedziba mieści się w miejscowości Morzewo (okolice Piły, Chodzieży) w Wielkopolsce, ale większość przeprowadzanych napraw obsługiwanych jest wysyłkowo.

Przesyłki odbieramy i nadajemy codziennie.

+48 692 085 173
Morzewo 1P, 64-810 Kaczory

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!